Ανακοίνωση Δ/νσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης για το Βραβείο Αειφόρου Σχολείου

Με ανακοίνωση στην ιστοσελίδα της, η Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Αττικής συγχαίρει το 3ο Νηπιαγωγείο Γέρακα για το βραβείο Αειφόρου Σχολείου.

Βραβείο Αειφόρου Σχολείου

Παρασκευή, 06 Δεκέμβριος 2013 16:18

Μετά τη βράβευση του 3ου Νηπιαγωγείου Γέρακα στον 3ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Αειφόρου Σχολείου για το Σχολικό Έτος 2012-2013,
συγχαίρουμε τους μαθητές, τις μαθήτριες, τις Νηπιαγωγούς και την Προϊσταμένη του 3ου Νηπιαγωγείου Γέρακα, κ. Ανδρονίκη Κατωπόδη,
για τη διάκρισή τους και την προσπάθειά τους να εμπεδωθεί στην καθημερινή πρακτική η έννοια καθώς και τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά του Αειφόρου Σχολείου.

Επίσης συγχαίρουμε όλες τις Σχολικές Μονάδες αρμοδιότητάς μας που συμμετείχαν στο διαγωνισμό και στην προσπάθεια να γίνουν τα σχολεία τους Αειφόρα.

Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας

[Aνακοινώσεις][Επιστροφή στην κεντρική σελίδα]